Květen 2012

Good good life..

15. května 2012 v 22:40 My life*
Tak opět pár novinek :) Stala se spousta pro mě šokujících věcí. Didaktické testy z Češtiny a z Angličtiny jsem zvládla za 1. A byla jsem přijata na Masarykovu Univerzitu. :)
Našim ani přítelovi jsem to zatím neřekla, nevím, jestli nastoupím. Chtěla bych nastoupit, ale na dálkovou formu a já si bohužel zadala denní. Pokud by měl někdo informace, jestli se dá forma z prezenční na kombinovanou změnit, moc je uvítám :) Prezenčně studovat nechci, leda v případě, že by se rozvrh dal vmísit do 2, max. 3 dnů. Potřebuji se už někam posunout, tedy pracovat, mít svůj příjem. Chci všechno postupně budovat. Kdyby ta změna byla možná, byla bych fakt nejšťastnější.
S milovaným všechno v pořádku, den ode dne mi ten vztah přijde krásnější. Jen teď před maturitou se tolik nevídáme kvůli rodičům, ale toto období snad brzy překonáme.
Čekají mě ještě ústní maturity a ohodnocení slohovky. Po pravdě, moc připravena nejsem. :( Snažím se aspoň naučit dějepis, ale v ostatních předmětech jsem skoro na nule. Nejvíc se bojím češtiny, nemám ještě ani dočtené všechny knihy, tak snad to do příštího týdne stihnu.
Jak se máte vy? :)

Po dlouhé době..

3. května 2012 v 22:43 My life*
Ahoj :) Tak se konečně ozývám. K maturitě jsem byla úspěšně připuštěna, nakonec ta matematika nebyla takový strašák, když jsem trošku zabojovala.
Dnes mám už po písemných, didaktický test z ČJ by měl být na jedničku, angličtinu jsem nejspíš taky zvládla a paradoxně největší průšvih je ve slohovce z češtiny, protože nevím, zda-li jsem stejně jako polovina maturujících pochopila správně zadání tématu.. Teď už se může dít pouze vůle Boží..
Jinak jsem moc šťastná a konečně se naplnila vaše slova, co jste mi po dobu těch pár let do komentářů psali. Skutečně vše se změnilo a já dnes nechápu, jak jsem mohla věnovat ty roky jen jednomu člověku a tak věrně ho milovat. Náš vztah byl tehdy hezký, ale asi to prostě nemělo vyjít. Jsem moc šťastná, že mi osud umožnil zamilovat se ještě jednou a byla bych šťastná, kdyby nám to vydrželo. ♥ Kolikrát si říkám, že si tak skvělého muže ani nezasloužím..
Jak se máte vy, co nového? :)