Březen 2012

St Patrick' s day

17. března 2012 v 13:56
Ahoj!
Tak jsem se zase delší dobu neozvala, jsem ostuda. Měla jsem celkem hodně stresů ve škole a celkově jsem měla dost napilno.
Tu první písemku z matiky jsem prostě nezvládla, za pět. U té druhé jsem si už věřila víc a dostala jsem trojku, s tím, že mi chybělo pár bodů do dvojky. Never give up.
Přihlášky na VŠ jsem si dala různého druhu, například na pančelku v mateřské školce, tak uvidíme.
Jsem zamilovaná až po uši. Konečně mám muže o kterého se můžu opřít, kterému důvěřuju, cítím se s ním bezpečně a šťastně a zároveň mě neskutečně přitahuje. Zaplnil to prázdné místo, které dříve bylo v mém životě a své bytí už si bez něj teď moc nedokážu představit, tak doufám, že to vydrží.
Trápí mě, že se teď moc nevídáme, protože oba maturujeme a začínáme být trošku v časovém presu. Moc mě to trápí, nejradši bych s ním byla pořád. Usínání s ním je uplně jiné, jako když spím celou noc sama. No nic s tím teď asi nenadělám, stejně si přeju hlavně to, aby nám to vydrželo.
Minulý víkend jsme byli doma a hlídali jsme jeho tříletého příbuzného, spal s námi celou noc a byly to chvíle neskutečného štěstí. Tak nějak bych si představovala naši budoucnost. A potěšilo mě, že jsme se o něj dokázali bez problému postarat, dát mu pití když se v noci vzbudil, pomoct mu s čištěním zubů, hrát si s ním, dávat na něj pozor, navíc to je miláček největší, kouzelné dítě. :) Včera jsme byli v hospodě a trošku jsme se společensky unavili, pak se mi v posteli smál, že jsem někdy v týdnu brečela u televizních novin a já si to nedala líbit, hold po pár deci vína se mnou je celkem zábava :D
Snad nám to spolu vyjde a snad už budeme mít brzo úspěšně po maturitě.