Jarné prázdniny

12. února 2012 v 15:29 |  My life*
Tak mi dnes končí jaráky. Ale troufám si říct, že to byly ty nejlepší jarní prázdniny, co jsem kdy zažila. :)
V pondělí jsem zapařila se spolužáky R., jak bylo v plánu. Byl to celkem divoký mejdan. Nějak výrazně jsem se neopila, ale pamatuju si, že jsem seděla na záchodě a 3x po sobě mi stejným způsobem vypadl mobil z kapsy na zem. A taky si pamatuju jak jsem vyjmenovávala pády v němčině a polemizovala o postupu vypočítání limit. Původně jsme měli spát v ložnici na penzionu, kde se to konalo, ale protože tam usnul nějaký kluk, tak jsme to nakonec zakempili na gauči v obýváku, kde spali i ostatní. Vyspala jsem se dobře a ráno když jsem vyšla ven, bylo všude plno sněhu. První sníh této zimy v našem okrese.
Úterý patřilo setkání se starými přáteli, bohužel ne až tak moc veselé, jelikož bývalý spolužák sem přijel na pohřeb svého kamaráda.
Ve středu jsme s drahým spali u jeho babičky. Bylo to fajn, večer jsme se koukali na Poštu pro tebe a na Top star magazín a povídali si s ní.
Ve čtvrtek jsem byla opět se starými přáteli.
V pátek jsme popíjeli s milým na sklepě a velice dobře jsme se s jeho přáteli bavili. Noc už byla horší, protože mi nebylo moc dobře.
Sobota ale nahradila vše, jeli jsme navštívit jednoho člena jeho rodiny do Brna do nemocnice a potom jsme jeli do kina. Ještě s jeho bratrancem a mojí spolužačkou. Cestou domů nám v autě hrála písnička Pumped up kicks a když jsem tak koukala na toho mého, tak jsem jen zkonstatovala, že jsem se fakt zamilovala. Když jsme přijeli, tak jsme si dali s jeho rodiči svařák a pak šli ještě pařit s přáteli ve vesnici. Hráli jsme šíleně úleťáckou hru. Museli jsme si třeba všichni lehnout na gauč na jednoho kluka, nebo o sobě prozrazovat pikantnosti. Když měli jeho bratranec nalít panáka někomu, s kým by rád skončil v posteli, tak nalil mně. Há há :D Taky jsem pak podle toho vypadala. A potom následovala jedna z našich nejkrásnějších nocí. ♥
Miluju když si myslí, že spím a obejme mě a dá mi pusu. A fakt se mi líbilo když jsem jela ráno domů autobusem a koukala se na malebné vesničky v ranním zimním oparu a v rádiu zahráli Bittersweet symphony.


A zítra zase zpět do školy. A hlavně už musím zabrat ve škole, matura se blíží a já jsem dutá. A dutý sud nejvíc duní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 12. února 2012 v 22:11 | Reagovat

Užíváš si dvů naplno, to se mi líbí :-) Strašně ráda čtu Tvé optimistické články, ať ti tohle vydrží napořád, Ivuško! :-)

2 Ophelia Ophelia | Web | 14. února 2012 v 21:09 | Reagovat

Tyjo, pohřeb kamaráda bych zažít nechtěla :(((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama