Únor 2012

They tell us everything' s all right and we just go along! How can we fall asleep at night, when something' s clearly wrong?

27. února 2012 v 14:24 My life*
V mém životě je stále jeden obrovský balvan, který mi nedá spát. Tím balvanem je matematika. V předchozích letech to byla má vlastní hloupost, protože to učivo se dalo naučit. Ale teď už začínáme brát vysokoškolskou matematiku a já si nejsem jistá, jestli mi na ni budou stačit síly. Bojím se, že nebudou. Toto už je na mě příliš silná káva. Jaká je vaše zkušenost s limitama, derivacema apod.? Dokázali jste se to naučit i přesto že vám matematika nejde? Já to potřebuju dát aspoň na čtverku, aby mě pustili k maturitě. Ale beru to jako zradu, nematuranti už z tohoto neměli být známkovaní. První pololetí jsem prolítla matiku s dvojkama, trojkama maximálně nějakou čtverkou, ale tohle učivo mi vážně nedá spát. Tak strašně moc mě to tíží. I když si myslím, že už jsem 100% šťastná, tak si vzpomenu na ten stres ohledně školy a svírá se mi z toho žaludek. Každopádně dneska si prostě otevřu učebnici a zkusím se to nadrtit i přesto že nedostatky z předchozích 7 let těžko napravím. Každopádně NEVER give up!!! Já to nevzdávám, tu pětku z poslední písemky si prostě musím opravit. Jestli se mi to povede naučit, tak budu opravdu šťastný člověk, protože matematika a fyzika mi momentálně vyloženě brání ve štěstí..
Celkově, těch 8 let už mě hrozně vyčerpalo, už se chci v této oblasti posunout dál a hodně mě to omezuje v tom, že můžu být s mužem jen o víkendu. Chci vedle něj usínat častěji.
Až na tu školu jsem ale moc šťastná. V pátek jsem se konečně dočkala času jen pro mě a pro něj i přesto, že jsme měli velmi náročnou noc, kdy jsme utěšovali "švagrovu" opilou a uplakanou přítelkyni a následně ji ve 3 ráno vezli domů. V sobotu jsme si na sebe dali vtipné kostýmy a vyrazili jsme společně s přáteli na maškarní zábavu. Bylo to úžasné a ještě krásnější byla následující noc a následující ráno. :)
Nějak mi to ale nejde se tu rozplývat, dokud mě tolik tíží ta škola, pořád je všechno tak hrozně křehké, složité a nejisté. Snad to všechno zvládnu, nic jiného mi ani nezbyde.

nic

18. února 2012 v 21:56 Myself*
Teď mám přesně jednu z těch chvílí, kdy by jsem si dala prášek na uklidnění. Jo, už bych si pro ně fakt měla dojít. Ten třes celého těla, žaludek v krku a hysterický pláč už se stává skoro rutinou. Tedy rutinou v situaci, když přijde depka.
Nevím, jestli má něco vůbec smysl.
A co je nejhorší, nevím, jestli má vůbec smysl, abych tu byla.
..Ale to nemůžu našim udělat.

Kdo ví, jestli je fakt unavený, nebo jestli se mnou prostě nechce být.

Jarné prázdniny

12. února 2012 v 15:29 My life*
Tak mi dnes končí jaráky. Ale troufám si říct, že to byly ty nejlepší jarní prázdniny, co jsem kdy zažila. :)
V pondělí jsem zapařila se spolužáky R., jak bylo v plánu. Byl to celkem divoký mejdan. Nějak výrazně jsem se neopila, ale pamatuju si, že jsem seděla na záchodě a 3x po sobě mi stejným způsobem vypadl mobil z kapsy na zem. A taky si pamatuju jak jsem vyjmenovávala pády v němčině a polemizovala o postupu vypočítání limit. Původně jsme měli spát v ložnici na penzionu, kde se to konalo, ale protože tam usnul nějaký kluk, tak jsme to nakonec zakempili na gauči v obýváku, kde spali i ostatní. Vyspala jsem se dobře a ráno když jsem vyšla ven, bylo všude plno sněhu. První sníh této zimy v našem okrese.
Úterý patřilo setkání se starými přáteli, bohužel ne až tak moc veselé, jelikož bývalý spolužák sem přijel na pohřeb svého kamaráda.
Ve středu jsme s drahým spali u jeho babičky. Bylo to fajn, večer jsme se koukali na Poštu pro tebe a na Top star magazín a povídali si s ní.
Ve čtvrtek jsem byla opět se starými přáteli.
V pátek jsme popíjeli s milým na sklepě a velice dobře jsme se s jeho přáteli bavili. Noc už byla horší, protože mi nebylo moc dobře.
Sobota ale nahradila vše, jeli jsme navštívit jednoho člena jeho rodiny do Brna do nemocnice a potom jsme jeli do kina. Ještě s jeho bratrancem a mojí spolužačkou. Cestou domů nám v autě hrála písnička Pumped up kicks a když jsem tak koukala na toho mého, tak jsem jen zkonstatovala, že jsem se fakt zamilovala. Když jsme přijeli, tak jsme si dali s jeho rodiči svařák a pak šli ještě pařit s přáteli ve vesnici. Hráli jsme šíleně úleťáckou hru. Museli jsme si třeba všichni lehnout na gauč na jednoho kluka, nebo o sobě prozrazovat pikantnosti. Když měli jeho bratranec nalít panáka někomu, s kým by rád skončil v posteli, tak nalil mně. Há há :D Taky jsem pak podle toho vypadala. A potom následovala jedna z našich nejkrásnějších nocí. ♥
Miluju když si myslí, že spím a obejme mě a dá mi pusu. A fakt se mi líbilo když jsem jela ráno domů autobusem a koukala se na malebné vesničky v ranním zimním oparu a v rádiu zahráli Bittersweet symphony.


A zítra zase zpět do školy. A hlavně už musím zabrat ve škole, matura se blíží a já jsem dutá. A dutý sud nejvíc duní.

When we stand together.

6. února 2012 v 15:23 My life*
Ahoj všem.
S tím vysvědčením už jsem se nějak srovnala, maminku stejně netrápily tolik známky, jako má absence. A to je má absence v poměru naší třídy dost dobrá.
A je mi moc fajn. Mám trošku střihlou ofinu a taky teď máme jarní prázdniny.
Ve čtvrtek jsem se vytočila ve škole a večer mě utěšil můj milý, byl u nás. V pátek jsem byla já u něj. A měla jsem nejlepší svařák v celém mém životě od jeho maminky. Ta chuť mi připomněla Vánoce. Byl fakt luxusní a skvěle zahřál. Povídali jsme si s jeho maminkou hodiny a koukali na různé videa a potom i s jeho tatínkem na film. Už teď můžu říct, že mám jeho maminku moc ráda, je to skvělá žena. Potom jsme spolu usnuli a ráno si zpívali v autě, jako vždy. V sobotu jsme se neviděli, byl hrát hokej. Já byla u kamarádky na pohárku slámového vínka. Tak na dvou. Smějící se Jak mě tak čtete, tak si musíte myslet, že jsem uplný alkoholik. Ale nejsem, su jen z Moravy. A včera jsme byli zase spolu, byli jsme navštívit kamarádku v práci, společně s jejím přítelem. A pak jsme byli hrozně unavení, tak jsme jeli k němu a krásně se vyspali. Miluju ten pohled na něj, když spí. Stačilo mi koukat na jeho ruce a stačilo mi to, tak hrozně moc se mi líbí. Asi jsem se zbláznila. A asi jsem se zamilovala. :)
Dneska ale asi pujdu pařit s jeho spolužáky. Mám z toho hrozný strach. Ale rozhodla jsem se, že tam pujdu, protože chci prožívat všechno s ním, chci abysme byli na všechno dva.