vondrfl lajf :)

22. ledna 2012 v 21:17 |  My life*
Heh, asi jsem schizofrenik, ale je mi krásně.. :) Ty smutky dnu včerejšího jsou už zažehnány. Večer jsem šla na vínečko s nejlepšími kamarády, pofilosovali jsme o vzniku světa, o životu po životě, o historii, o sexualitě člověka a opravdu na nic jsme nepřišli, ale dokonale jsme ventilovali své názory. Pak jsme šli do takového zapadlého báru, hrála tam La bomba a snad každý tam byl sjetý. Naše město je drogama dost nechvalně známé. O to horší bylo, že byla pod vlivem i známého maminka, to už bylo na mě moc. Vykládali jsme si strašidelné příběhy a já byla s prominutím fakt posraná z toho. Vynutila jsem si doprovod až ke dveřím a pak jsem se bála zavřít oči, když jsem si umývala vlasy.
A mám skvělého přítele, fakt že jo. :) Je to můj kocůr. V sobotu snad pujdem na ples. A nevím, které si dát šaty, asi si dám fialové, co jsem měla na stužkové. Žeru ho, i když si ze mě často dělá srandu a já mu na to vždycky skočím, nebo když si ukazujeme sexistické gesta přes sklo restaurace.
Jo a co je důležité, po fuckiiing dlouhém čase na gymplu mám konečně trojku z matematiky!! :) Kdybych se nevykašlala na poslední dvě písemky, tak možná mohlo být i líp, ale za tohle jsem hrozně šťastná, fakt že jo.
A hrozně moc si přeju, aby nám to s Radečkem vydrželo. :)
Co je důležité - nevr giv áp! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 22. ledna 2012 v 22:18 | Reagovat

Super Ivi! :-) Tohle tvoje veselá já mám přece jen radši!!! Gratuluju k trojce z matiky :-) A prostě jsem ráda, že jsi ráda! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama