Just close your eyes, but keep your mind wide open.

26. ledna 2012 v 19:26 |  My life*
Most do země Terabithia. Moc krásný film. Opravdu doporučuju shlédnout, úžasné záběry, nadprůměrně sympatičtí herci a neskutečný příběh.. Myslela jsem si, že se slzám ubráním, ale neubránila jsem se jim. Skutečně pěkný film, pokud jste ho ještě neshlédli, tak bych ho opravdu stáhla, myslím, že litovat nebudete. http://www.csfd.cz/film/222335-most-do-zeme-terabithia/ Tak krásné dítě jako je malá holčička z tohoto filmu jsem dlouho neviděla. :)
Ve škole je teď celkem pohoda, pomalu zjišťuju, že budu těžko nést odloučení od některých lidí. Konkrétně od kluků ze třídy. Mám je moc ráda, fakt že jo. Až v oktávě jsem mezi nimi našla pravé přátele. Tak moc mi budou chybět, pokud se nebudeme vídat. Máme spolu za tento školní rok tolik zážitků, že se dají těžko spočítat. Díky mému nejlepšímu kamarádovi ze třídy jsem v podstatě dokázala zapomenout na F. To on mi pomohl, když jsme byli v klubu a já zase chtěla za F. jít, tak mi řekl, ať na to ani jen nepomyslím, takto to zní jako obyčejná věta, ale v té chvíli to ve mně zanechalo hluboký pocit a pak už šlo zapomínání snadno. Ale o tom se bavit nechci. :) Většinou v sobotu spolu jdeme ven, prožíváme spolu své známosti, své úspěchy a neúspěchy a dokážeme se vzájemně povzbudit a ze srdce zasmát. Jen s nimi dokážu dělat naprosté kraviny, dneska jsem třeba lezla na velký nestabilní žebřík, který byl ve třídě opřený a kluci mě chytali. Smějící se A v češtině jsme si pak pouštěli mumuland.
Včera byl u mě milý přemilý a koukali jsme na pulp fiction :) Byla jsem potěšena, že ho rozesmál můj zpěv společně s Miou Wallacovou a celkově nám bylo krásně.. V sobotu jdu na jejich velkou rodinnou oslavu, tak jsem z toho trošku vyplašená, ale snad to klapne všechno jak má.
Dala bych sem ráda i naše společné foto, ale nějak mě ztísňuje pocit ztráty aspoň menší anonymity. :/
Snad se máte krásně :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 26. ledna 2012 v 21:06 | Reagovat

Fotku jsem viděla na Facebooku, takže se necítím ochuzena :-)
Tvoje nadšení pro spolužáky chápu! Sice jsem neměla mezi spolužáky během čtyř let na gymplu žádného většího kamaráda mezi kluky, až skoro rok po odloučení jsme se začali s jedním exspolužákem hodně bavit a teď je to kamarád, na kterého nedám dopustit a v září spolu jedem na Coldplay, jupí! :-)
Soboty se neboj, budeš skvělá, jsi skvělá, Ivi!! :-)
A ještě reakce na komentář u mě: dneska jsem měla poslední zkoušku, ještě zbývá dodělat seminárku a budu mít splněno! :-)

2 Charlie Charlie | Web | 27. ledna 2012 v 21:14 | Reagovat

Škoda, že Oktáva nie je každý rok. Učíme sa všetci jak blázni, ale je to ten najlepší rok na gymnáziu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama