Choice.

8. ledna 2012 v 16:30 |  My life*
Zdravím :)
Mám za sebou fakt bláznivý víkend, ty roky depresí se na mě podepsaly, už jsem totiž asi uplný magor Smějící se Včera jsem byla u kamarádky v práci, bratránek jel do vesnice, kde pracuje, tak mě tam hodil. Objednala jsem si u ní dvojku bílého (ostatně co já bych si taky jiného objednala, že) a světe div se, v půlce sklenky jsem měla stejnou hladinku asi jako normální člověk po čtvrt flašce ferneta. Nechápu, jaktože tomu tak bylo, možná proto, že teď v celku málo jím, no zkrátka ta jedna dvojdecka mě totálně zkolila, taky se tomu všichni divili. Smějící se
Potom už přijel R. a jeho bratranec, kluk kamarádky. Trošku je vyděsil můj stav, ale nakonec to bylo v pohodě. Večer proběhl v pohodě, hráli jsme Prší (respektive, já to dlouho nehrála a v mém stavu jsem byla schopna málo čeho, takže to za mě skoro celé odehrál R.) No, bylo nám fajn, když jsem ale dojela domů, tak jsem zjistila, že jsem nechala u bratrance v autě deštník. To ještě nebylo tak zlé, horší bylo až jsem zjistila, že nemám mobil. To se mi totiž v životě nestalo, abych ztratila mobil.. Celou noc jsem bombardovala své přátele na facebook chatu, že jednou budu hrozná matka, že když teď ztrácím mobil, tak jednou takto zapomenu někde své dítě. :D Ráno naštěstí dojel R. a telefon mi dovezl, zapomněla jsem si ho u něj v autě. Smějící se Takové faux pas už jsem nezažila od Silvestra, kdy jsme s kamarádkou šly omylem do jiného sklepa, který je na druhém konci města, protože jsme myslely, že se akce koná tam, nikoli v druhém sklepě, který byl asi 4 km vzdálený.
A v pátek jsem byla zase u R. Koukali jsme se asi na 3 filmy, dělali jsme blbosti a bylo to super.
Pak jsem ale dojela domů a měla jsem tam zprávu od M., že na mě čekal, že za ním přijedu do našeho oblíbeného klubu a že ho to mrzí.
Hold, tahle volba bude hrozně těžká. R. už jsem si celkem oblíbila za ten týden, ale nevím ještě přesně co on od vztahu očekává, neumí o tom moc mluvit.
S R. jsme se pohádali. Asi jsem moc dala na ostatní, kteří říkali, že dřív býval sukničkář, tak jsem ho začala podezírat i když mně samotné tak nepřipadal, už nebudu dávat na okolí, mrzí mě to. Asi mi na něm záleží víc, než jsem si myslela.
Děj se vůle Boží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 8. ledna 2012 v 17:46 | Reagovat

Jsem zvědavá, jak se nakonec rozhodneš :-) A hlavně, že se mobil našel :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama