Listopad 2011

News.

3. listopadu 2011 v 18:19 My life*
Ahoj :)
Tak sem konečně píšu, abych řekla, co nového a tak dále.
V říjnu jsme byli se školou v Osvětimi a Březince, neskutečně silný zážitek, ten chlad, ta bezmoc a ten pocit přítomnosti něčeho, či někoho..
Zatím jsem se zlepšila z matiky, z loňských čtverek a pětek mám letos zatím jednu trojku a dvě dvojky. :)
A co je důležité, kapitulovala jsem. Je otázka, jestli to je prohra, to by měl asi ukázat čas. Já doufám, že kapitulace bude v tomto případě vítězství. Už jsem se na F. načekala - myslím si, dostatečně dlouho. Proto jsem kapitulovala, když nevidím zájem z jeho strany. Můj skvělý kamarád mu prej říkal, že by mu doporučoval, aby se mnou byl a on řekl, že nechce, no já se vnucovat nebudu. Je to jeho problém. Samozřejmě ne v případě, že najde někoho, kdo ho bude mít tak rád, jako já. No což, 3 roky lásky byly dlouhá doba. Kapitulace už byla na místě a pokud jsem skutečně prohrála já a jsem za blbou naivní krávu, tak to budu asi těžko nést, protože já prohrávat neumím.
A někdo se mi hrozně moc líbí. Skoro až nebezpečně moc. Poprvé mám pocit, že bych se i mohla zamilovat do někoho jiného. Ten člověk mi sedí inteligencí, vzhledem, povahou, zajímavostí, osobností.. Je to teda dost podobný typ jako F. Hrozně moc bych ho chtěla a byla bych nejšťastnější, kdybych ho mohla mít. Nevím ale, jestli na něj mám. :( Jmenuje se M. a je fakt skvělý, dokázala bych si ho vedle sebe představit, ale nevím jak je na tom on, no.