Přítel je ten, který přichází, když všichni odešli.

29. srpna 2011 v 3:50 |  My life*
A já jsem moc ráda, že jsem pravého kamaráda našla ve své rodině.
Když jsem stála na ulici se sklopenou hlavou a zoufalým výrazem z toho, že nikdo z mých "kamarádů" se mnou nechtěl jít dovnitř na hody a obětovat "šílených 80Kč" (tak mě tam radši nechali a utratili 50 za kolotoč) tak přišel z ničeho nic můj bratranec a řekl "pojď se mnou k nám ke stolu" A já si ho (nejen) za to neskutečně vážím. Ve 2 ráno mě taky dovezl domů. A to nebylo poprvé, vždy mi pomáhal, vždy byl ke mně upřímný a nikdy neměl žádné falešné řečičky. A já už delší dobu vím, že tohle je můj nejlepší kamarád a zároveň rodina. Můžu mu říct všechno a vím, že se to nedostane dál. Dnes jel skoro poprvé po tom, co dostal řidičák a když jsem nastoupila k němu do auta, věděla jsem, že můžu být uplně v klidu, věděla jsem, že dojedeme domů a že není proč se bát. Moc příjemná cesta :) Věřím mu jako nikomu z mých "přátel." On je nejlepší přítel.
F. se na mé narozeniny nezmohl ani na šest písmen "vše nej." Jakoby nikdy nic nebylo. Co nadělám? Nic ;)

Miluju svou rodinu a položila bych za ni svůj život. Jsem ráda, že jsem pochopila, že lepšího kamaráda jako z rodiny nenajdu. Rodina je to nejdůležitější a dokud ji mám takovou jako teď, jsem šťastná ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 29. srpna 2011 v 17:28 | Reagovat

Ivi, ty jsi tak neskutečně dospěla, nestačím koukat :-) Líbí se mi tvé názory a postoje čím dál víc, máš vše v hlavě urovnané a vážíš si věcí, které jsou důležité, nádhera :-)
Moc ráda bych si s touhle proměněnou Ivuškou vyměnila pár slov v reálném světě, tak snad se nám to někdy konečně poštěstí! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama