It' s not right, it' s not right.

8. srpna 2011 v 2:42 |  My life*
Ahoj!
Mám v hlavě milion myšlenek a milion střípků zážitků z poslední doby i z dřívějška.
Výraz kamaráda potom, co našel holku, kterou miluje s jiným. To dobré sladké víno, které mi rozvázalo jazyk a zvedlo sebevědomí. Ty malé divné barevné pilulky s vyrytými obrazci, které patřily tomu, koho bytostně nesnáším. Já zachumlaná v černém svetříku s červenýma očima, rozcuchanýma vlasama koukajíc na prázdné koleje. Můj úsměv do kamery, když jsem v losování na místní akci vyhrála cenu díky vstupence číslo 291. Ty krásné světelné odrazy žaluzií na skříni, když jsme se před 10ti dny s F milovali. Pocit radosti a děkování Bohu při úspěšném zdolání jezu Jizery. Zdvořilý starý pán z Maďarska, který skoro nemohl chodit a stejně nám vždy s úsměvem popřál hezké ráno. Pocit bezmoci a sebelítosti, když mi kdysi T s řevem nadával do k.. a posílal mě do p.. Dnešní status kamarádky, aneb jak nejsmutněji a nejtragičtěji může skončit láska mladých lidí.

A když nad tím přemýšlím, rozchod je nic proti tomu, když někdo zmizí uplně. Děkuji Bohu za to, že ON žije, že dýchá, že chodí po tomhle světě, že rozdává radost jiným už tím, že je, že je relativně zdravý, že nebydlí daleko ode mě, že existuje aspoň ten Facebook, díky kterému vím, co ON dělá, jak se má, kam se chystá a především děkuji za každičkou sekundu, kterou jsem s NÍM mohla kdy prožít i když jsem to někdy zrovna vhodně nevyužila.
Miluju ho a i když nejspíš se mnou už nikdy nebude chtít být, tak stejně mi stačí to, že žije a přeji si, aby to tak bylo i nadále, když už ho nemůžu mít, tak ať je aspoň živý a zdravý a ať mi nezmizí z dohledu.
Vlastně si ani nedokážu představit to štěstí, kdybych ho měla. To bych musela štěstí z té dubnové a červencové noci vynásobit milionem. Já jsem ale šťastný člověk už kvůli tomu, že jsem ho měla.
MILUJU.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 8. srpna 2011 v 19:24 | Reagovat

Krásná slova, Ivi. Netřeba je kazit jakýmkoli mým komentářem... Vážím si tě, za tohle všechno :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama